KONST / Litografier / Färglitografi 12872163
nr 1287 2163
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, oramade. Motivet: 24x11- 33x24cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:37:47
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg